TALO

Apartamenty Wola Justowska

Chania

Dom to atmosfera, ludzie, emocje i przestrzeń! Tworząc Talo robiliśmy to z sercem, bo dom to najważniejsze miejsce w Waszym życiu. Dom to przede wszystkim komfort, wygoda, spokój i piękno. Pragniemy by Państwo poczuli się w Talo wyjątkowo, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by było to miejsce Waszych marzeń!

Talo to życiowa inwestycja w której poczują się Państwo szczególnie!

Na wyjątkowość tego miejsca wpływają:
1. Lokalizacja: To niezwykle spokojna, zielona i prestiżowa dzielnica Krakowa – Wola Justowska
2. Powierzchnia: W każdym z budynków znajdują się po 2 lokale mieszkalne o powierzchniach od 90m2 do 173m2
3. Rodzaj zabudowy: Talo dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, z widokiem na Park Decjusza i Wzgórze Sikornik.
4. Dodatkowo:
· duże przeszklenia
· niepowtarzalne ogródki przyległe do mieszkań zlokalizowanych na parterze
· dwukondygnacyjne lokale z niezwykłymi tarasami, z których rozciągają się fenomenalne widoki na Las Wolski i Park Decjusza,
· dwa miejsca postojowe, zlokalizowane w przestrzennym garażu znajdującym się pod budynkiem.

Staraliśmy się, aby nasz projekt był indywidualną kreacją w kontekście miejsca i wyrazem zasad logiki, spójności i właściwych proporcji.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Talo!"

Twoje miejsce

Lokalizacja: Kraków, Wola Justowska - ul. 28 lipca 1943

Miejsce to jest jednym z najatrakcyjniejszych w Krakowie ze względu na wysoki udział powierzchni zieleni w obrębie miasta jak i utrwalony historycznie prestiżowy charakter tej dzielnicy. Bliskość parku i bardzo dobre zaplecze usługowo handlowe jest atutem tej lokalizacji.
Inwestycja TALO ma charakterystyczną ekspozycję. Nie ma drugiego takiego miejsca w pobliżu, z takim otwarciem widokowym na miasto, a jednocześnie tak centralnie położonym na Woli Justowskiej. Osobliwością jest starodrzew parkowy. Stanowi on stały, naturalny obraz przypisany do TALO. Z drugiej strony widok na Wzgórze Sikornika i Przełęcz Przegorzalską jest równie piękny.
Talo położone jest 10 min. samochodem od centrum Krakowa. Komunikacja miejska działa sprawnie w stronę miasta jak i na lotnisko, przez całą dobę. Nieduża odległośc od autostrady A4 i portu lotniczego w Balicach pozwala na wygodne połączenia międzymiastowe.

Standard

TALO jest budynkiem nowoczesnym. Szczegółowo opracowane detale wraz wysokiej klasy materiałami, świadczą o ponadprzeciętnej jakości budynku. Duże przeszklenia oparte są na aluminiowej stolarce o podwyższonych parametrach izolacji akustycznej. Blacha tytanowo aluminiowa czy specjalnie importowany z Syrii Trawertyn na elewacji oraz pełna żelbetowa technologia wykonania dają gwarancję jakości na lata.

Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim. W standardzie znajdują się:

- pełne przeszklenia w apartamentach od podłogi po sufit o podwyższonych parametrach termicznych i akustycznych
- instalacja gazowa, w tym kocioł grzewczy o max mocy Qmax =24 kW i kuchenki gazowej 4 palnikowej piec grzewczy f-my "Beretta" z zamkniętą komorą spalania o mocy 6-25 kW typ Boiler Green e.s.i. z wbudowanym zasobnikiem c.w.u.o poj. 60 l z konsola sterującą, grzejniki stalowe, zaworowe profil -V oraz konwektorowe zaworowe KKV KERMI i armaturą , grzejniki łazienkowe B-20R KERMI, głowice termostatyczne firmy HEIMEIER TYP DX
- instalacja wodno-kanalizacyjna wraz z podejściami pod urządzenia
- instalacja elektryczna (moc przyłączeniowa do każdego lokalu 11 kW, moc przyłączeniowa dla potrzeb administracyjnych dla każdego budynku 14 kW- 3 fazowo), instalacja odgromowa, ogrzewanie rur spustowych, ochrona przepięciowa, ochrona przeciwporażeniowa, okablowanie sytemu, system domofonowy instalacja gniazd wtyczkowych ogólnego przeznaczenia, linie kablowe do szafek pomiarowych i potrzeb administracyjnych, rozdzielnice mieszkaniowe i dla potrzeb administracyjnych.
- wszystkie warstwy izolacyjne i jastrychy pod panele lub terakotę,
- tynki wewnętrzne gipsowe, w łazienkach tynki cementowe - stolarka aluminiowa okienna i drzwi zewnętrzne wejściowe wraz z parapetami zewnętrznymi.
- wykończone wspólne klatki schodowe (posadzki, ściany, oświetlenie)
- wykończony garaż podziemny (posadzka przemysłowa), podjazdy, strefa wejściowa,
- oprawy oświetleniowe zewnętrzne wraz z czujnikami ruchu, domofony
- balustrady zewnętrzne ze stali ocynkowanej oraz szklane mleczne
- tarasy zewnętrzne wykończenie płytki ceramiczne
- zagospodarowanie terenu

Apartamenty

30E/2

Ostatni lokal w sprzedaży!

To dwupiętrowy apartament o powierzchni użytkowej 172,74 m2. Wraz z dwoma tarasami i loggią o łącznej powierzchni 58,44 m2. Na pierwszym piętrze do dyspozycji mamy 105,39m2. W tym: strefę dzienną z przepięknym widokiem na Park Decjusza, trzy pokoje otwarte na Las Wolski i z dostępem na loggie, łazienkę i wc oraz kotłownię. Na drugim piętrze 50,59m2 powierzchnii z wysokim przestrzennym salonem, aneksem kuchennym,łazienką oraz dwoma pokojami. Dodatkowo pomieszczenia te są ściśle połączone z dwoma tarasami. Do zagospodarowania przeznaczamy również przestrzeń antresoli, która nie jest ujęta w zestawieniu powierzchnii. Obydwa te piętra są obsługiwane z indywidualnej klatki schodowej z poziomu parteru. Posiada ona 7,84m2 powierzchnii do wykorzystania. Całośc wykończona jest z najlepszych materiałów wiodących producentów, zapewniających komfort użytkowania i trwałość na lata. Podłogi na klatce schodowej, tarasach i części drugiego piętra wykonane są z gresu Opoczno - Urban mix. Parkiet z dębowej deski olejowanej wypełnia głowne przestrzenie dzienne, wielkoformatowe gresy występują w kuchniach i łazienkach, pokoje na pierwszym piętrze wykończone są ciepła wykładziną, wykonane na zamówienie szafy uzupełniają przestrzeń. Oświetlenie LED w salonie i łazienkach, zapewnia optymalne użytkowanie. Jest to nasz jedyny apartament z tak wyjątkowym widokiem na Kraków.

Rzuty Pobierz szczegóły

Firma

Prowadzimy działalność deweloperską wykorzystując wieloletnie doświadczenie projektowe. Wykonujemy projekty architektoniczne dla budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz inne. Prowadzimy postępowania administracyjne związane z nieruchomościami oraz doradztwo w zakresie inwestycji budowlanych. Staramy się aby w każdym naszym nowym budynku forma, funkcja, konstrukcja i materiał były spójną i estetycznie doskonałą całością. Nasze poprzednie realizacje La Maison i Das Haus zdobyły prestiżowe nagrody dla najlepszych przykładów architektury jednorodzinnej powstałej w ostatnich latach w krajach grupy wyszehradzkiej (V4 Family Houses – IV i VI EDYCJA) oraz były szeroko publikowane.

Kontakt

Biuro sprzedaży:
Kraków, ul. 28 lipca 1943 30E/2
Tel: 694 545 482
Czynne pn.-pt. w godz: 9 -17
E-mail: dom@kecoco.com

Sprzedaż odbywa się na podstawie: Ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego

W biurze można zapoznać się z :
1. Aktualnym stanem księgi wieczystej prowadzonej dla nieruchomości
2. Kopią aktualnego odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego
3. Kopią pozwolenia na budowę
4. Sprawozdaniem finansowym dewelopera za ostatnie dwa lata, a przypadku realizacji inwestycji przez spółkę celową - sprawozdaniem spółki dominującej:
5. Projektem architektoniczno - budowlanym